
Чоловічий шкіряний діловий портфель сумка для документів з натуральної шкіри (VS)
3 508,65 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1331Д(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чоловічий шкіряний діловий портфель сумка для документів з натуральної шкіри
Характеристики :
-
Матеріал: Натуральна шкіра (Волова шкіра);
-
Плечовий ремінь у комплекті;
-
Якісна металева фурнітура;
-
Висота: 29 см;
-
Довжина: 38 ;см;
-
Глибина: 7 см;
Позитивні якості:
-
Морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі);
-
Волов'яча шкіра - пластична, пружна , міцна шкіра;
-
М'який та еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
Товар повністю відповідає фото , Це реальні фото зроблені нами особисто.

Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрикПрацюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.

Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас що-небудь не влаштує. ">
Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1000 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 508,65 ₴









