
Чоловічий діловий портфель для документів чоловіча сумка А4 еко шкіра Коричневий(VS)
1 600 ₴
1 349 ₴
- В наявності
- Код: 234(VS)
Якісний чоловічий діловий портфель для документів чорний коричневий, чоловіча сумка А4 еко шкіра Gatoer, класичний портфель для роботи
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум якості;
Довжина: 39 см;
Ширина на основі: 6 см;
Висота: 29 см;
Плечовий ремінь у комплекті, на карабінах, максимальна довжина 120 см;
Фурнітура металева.

Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 900 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Тип призначення | Чоловічий діловий портфель для документів формат А4 ПУ шкіра чорний, Чоловіча сумка офісна сумка-портфель |
- Ціна: 1 349 ₴






