-16%

Шкіряний діловий портфель сумка для документів А4 шкіряна сумка офісна чорна (VS)
2 900 ₴
2 449 ₴
- В наявності
- Код: 1326Д(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряний діловий портфель сумка для документів А4, шкіряна офісна сумка чорна
Характеристики:
-
Матеріал: Натуральна шкіра (Волова шкіра);
-
Плечовий ремінь у комплекті; h3>
-
Якісна металева фурнітура;
-
Висота: 29 см;
-
Довжина : 37 см;
-
Глибина: 6 см;
Позитивні якості:
u>-
Морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі);
-
Волова шкіра - пластична , пружна, міцна шкіра;
-
М'який та еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
Товар повністю відповідає фото, це реальні фото зроблені нами особисто.

Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрикПрацюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.

Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас що-небудь не влаштує. ">
Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1000 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Шкіряний діловий портфель сумка для документів А4, шкіряна сумка офісна чорна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 449 ₴









