
Чоловічий діловий портфель для документів формат А4 ПУ чорний шкіра Чоловіча сумка офісна ділова (VS)
1 600 ₴
1 399 ₴
- В наявності
- Код: 231(VS)
Чоловічий діловий портфель для документів формат А4 ПУ шкіра чорний, Чоловіча сумка офісна ділова сумка-портфель, стильний та модний портфель для роботи Gatoer
Храктеристики:
Матеріал: якісна та щільна екокжа преміум якості;
Ширина на основі: 10,5 см;
Висота: 29 см;
Плечовий ремінь у комплекті, на карабінах, максимальна довжина 120 см;
Фурнітура металева.

Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 900 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий діловий портфель для документів формат А4 ПУ шкіра чорний, Чоловіча сумка офісна сумка-портфель |
- Ціна: 1 399 ₴









