
Чоловічий діловий портфель для документів формат А4 чоловіча сумка для ноутбука Темно-коричневий(V(VS)
1 400 ₴
1 249 ₴
- В наявності
- Код: 750ТК(VS)
Якісний та щільний матеріал, надійна та міцна фурнітура, дуже зручний та незамінний у повсякденному використанні чоловічий аксесуар, ідеально піде для тих, хто працює постійно з документами або є необхідність завжди мати при собі планшет, нетбук або ноутбук, а також інше дрібне приладдя. static/uaprom-static/js/ckeditor_latest/plugins/insert_button/images/product.png" /> Характеристики:< /h3> Матеріал: Еко шкіра преміум класу (щільна, середньої жорсткості);
Довжина: 39 см;
Висота: 29 см;
Висота ручок: 16 см;
Ширина на основі: 6 см ;
Плечовий ремінь у комплекті;
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).

Якщо Ви маєте питання стосовно товара , наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Дзвоніть нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. img alt="" src="https://images.prom.ua/2744577042_2744577042.jpg?PIMAGE_ID=2744577042" style="width: 286px; height: 100px;" />
Матеріал: Еко шкіра преміум класу (щільна, середньої жорсткості);
Довжина: 39 см;
Висота: 29 см;
Висота ручок: 16 см;
Ширина на основі: 6 см ;
Плечовий ремінь у комплекті;

🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Вага | 900 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 390 мм |
- Ціна: 1 249 ₴









