-17%

Чоловіча сумка портфель для документів формат А4 Портфель офісний натуральна шкіра(VS)
2 900 ₴
2 399 ₴
- В наявності
- Код: 1489(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча шкіряна сумка портфель для документів формату А4. Шкіряний портфель для паперів та папок
Характеристики:
-
-
Якісна металева фурнітура;
-
Висота: 30 см;
-
Довжина: 38 см;
-
Глибина: 7 см;
Позитивні якості:
-
Морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі);
-
Волова шкіра - пластична, пружна, міцна шкіра;
-
М'який та еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
Товар повністю відповідає фото, на останніх фото надані живі фото, зроблені менеджерами нашої компанії особисто.

Відправка в день замовлення
Відправка з г Дніпро, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (докладніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрикПрацюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.

Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.

Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Бичина |
| Висота | 300 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Флотар |
| Довжина: | 380 см |
| Довжина ручок | 190 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка портфель для документів формат А4. Портфель офісна натуральна шкіра |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴



