
Чоловіча сумка для документів формат А4 офісна чоловічий бізнес портфель тканинний синій чорний (VS)
1 483,65 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1105Н(VS)
-
Матеріал: оксфорд з водовідштовхувальним просоченням;
-
Висота ручок: 15 см;
-
Довжина: 38 см;
-
Глибина: 6 см;
-
Висота: 29 см;
Якщо у Вас залишилися будь-які питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти та ми самі зв'яжемося з Вами та уточнимо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки та оплати та ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 670 г |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 380 мм |
- Ціна: 1 483,65 ₴









