
НАБІР 2в1 Чоловіча шкіряна сумка бананка на груди + шкіряний гаманець Кросбоді барсетка натуральна шкіра(V(VS)
1 900 ₴
1 799 ₴
- В наявності
- Код: 903+К(VS)
Характеристики:
-
У комплекті сумка-бананка + гаманець (як на головному фото);
-
Матеріал сумки та гаманця: Натуральна шкіра;
-
Висота: 29 см;
-
Товщина: 6 см;
-
Ширина верхньої основи: 15 см;
-
Ширина нижньої основи: 18 см;
Якщо у Вас залишилися питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами та уточнимо всі деталі!
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | НАБІР 2в1 Чоловіча шкіряна сумка бананка на груди + шкіряний гаманець <unk> кросбоді барсетка натуральна шкіра |
- Ціна: 1 799 ₴









