
Чоловічий діловий портфель для документів шкіра ПУ чоловіча сумка формат А4 для ноутбука(VS)
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 354МЧ(VS)
Характеристики:
-
Матеріал: Якісна та щільна ПУ шкіра - імітація натуральної шкіри за новими технологіями;
-
Висота ручок: 13,5 см;
-
Довжина: 38 см;
-
Товщина: 6 см;
-
Висота: 28,5 см;
Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами та уточнимо всі деталі!
"Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 285 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 380 см |
| Довжина ручок | 135 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 1 200 ₴









