
Чоловічий діловий портфель для документів формат А4 офісна сумка для роботи чоловіча (VS)
1 650 ₴
1 349 ₴
- В наявності
- Код: 663(VS)
Якісний та щільний матеріал, надійна та міцна фурнітура, дуже зручний і незамінний у повсякденному використанні чоловічий аксесуар, ідеально піде для тих, хто працює постійно з документами або є необхідність завжди мати при собі планшет, нетбук або ноутбук, а також інше дрібне приладдя. > Якщо Ви маєте питання стосовно товара , наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Дзвоніть нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. img alt="" src="https://images.prom.ua/2744577042_2744577042.jpg?PIMAGE_ID=2744577042" style="width: 286px; height: 100px;" />
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Вага | 980 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Колір | Виберіть колір |
- Ціна: 1 349 ₴







