
Чоловічий діловий портфель формат А4 чоловіча офісна сумка для роботи еко шкіра Світло-коричневий(VS)
1 700 ₴
1 499 ₴
- В наявності
- Код: 678(VS)
Класичний чоловічий діловий портфель для документів формат А4, чоловіча офісна сумка для роботи еко шкіра
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум якості;
Довжина: 40 см;
Ширина на основі: 7 см;
Висота: 29 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Якісна ;металева фурнітура.

Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Портфель |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Вага | 900 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-коричневий |
- Ціна: 1 499 ₴





