Призначення: М'який і зручний мат розміром 180 х 61 см, виготовлений із синтетичної піні (NBR). Ідеально підходить для фітнесу, йоги, реабілітації та силових вправ. Коврик підвищує вашу стійкість і безпеку під час тренування - він не ковзає під час управ і чудово амортизує всі ваші рухи. Ідеально підходить для практики вдома або в студії.

Опис:
- Надзвичайно товстий мат для фітнесу 1,5 см з ремінцем зменшує навантаження на точки натиску, такі як суглоби, стегна, кисті та коліна.

Насолоджуйтесь трєнуванням в будь-яких умовах! На кілімі Ви можете зручно займатися вдома, у фитнес-клубі, а також на пляжі або на траві. Ця модель, товщиною 1,5 см, забезпечує хорошу ізоляцію від різних типів ґрунту, забезпечуючи комфорт використання.
Основні характеристики:
- < li>матеріал: піна NBR
- розміри: 180 x 61 см
- товщина: 1,5 см
- назначення: йога, гімнастика, фітнес
- колір: Зелений
- вага: 500 г
- ремень для транспортування та зберігання

🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlay |
| Вага | 1050 г |
| Довжина | 183 см |
| Матеріал | ЕВА |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна Реєстрації | Польща |
| Розмір | 183*61*1,5 |
| Товщина | 15 см |
- Ціна: 863 ₴










