Призначення: для спорту та повсякденного використання
- Дуже легка і при цьому містка сумка для важливих промов, які повинні бути під рукою.
- Сумка підійде як для фітнесу, так і для повсякденного використання.
- Виготовлена з міцного водовідштовхувального матеріалу
Містка поясна сумка обладнана:
- Регульований ремень на стегнах
- Карман для навушників < li>2 центральні відділення на блискавці
- Карман для ключів
- Матеріали: Textreme
< /p>
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power system |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Особливості | Плечовий ремінь, Водовідштовхувальне просочення, Відсік для взуття |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 35 см |
| Об`єм | 65 л |
| Ширина | 65 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна Реєстрації | Чехия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 227 ₴



