Призначення: для використання кемпінгу та туризму.
Коври є невід’ємною частиною наметів, кемпінгу та на природі. Вони мають найкращі теплоізоляційні та комфортні властивості.
Самонадувний коврик має серцевину з високопористої піні, ламіновану непроникною тканиною. Цей спінений матеріал вбирає в себе повітря після відкриття клапана та швидко розширюється, надаючи коврику типову форму. Завдяки цьому він має значно менші розміри в упаковуванні, порівняно з звичайними поролоновими ковриками. ,5 см.
Пакунок має невеликі розміри 58х15 см і важить 985 г, тому не проблема завжди брати його з собою на природу.
Технічні дані< /strong>
- розміри 186х53х2,5 см
- розмір пакування 58х15 см
- вага 985 г
- колір синій
Матеріал наповнювача:
- Високопориста піна
Важливо:
- Зберігати в сухому місці
- Призначень для використання кемпінгу
- тримати якомога далі від вогню

🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cattara |
| Вага | 985 г |
| Довжина | 186 см |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Надувний |
| Товщина | 25 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Ширина | 53 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Чехія |
- Ціна: 2 025 ₴




