
Акумулятор Dinogy PLATINUM G2.0 Li-Pol 1850mAh 22.2V 6S 130C V2 XT60(VS)
3 575 ₴
- В наявності
- Код: 2722834953359(VS)
Акумулятор Dinogy PLATINUM G2.0 Li-Pol 1850mAh 22.2V 6S 130C V2 XT60(VS)
Нова серія спортивних акумуляторів із надвисокою струмовіддачею Platinum v2.0 130C. Dinogy Platinum v2.0 130C - оновлена в 2021 році лінійка літій-полімерних батарей 130С модифікації з катодом з графена. Це дає високу струмовіддачу - здатність віддавати свій заряд за короткий час, витримуючи стабільний високий розрядний струм, дозволяє досягти максимального прискорення, так важливого в спорті.
На сьогодні це одна з найефективніших лінійок акумуляторів у світі для дрон рейсингу та інших видів спорту радіокерованих моделей. Platinum v2.0 130C - спортивні акумулятори для квадрокоптерів для дрон-рейсингу та інших видів спорту радіокерованих моделей тепер можна купити в Україні. li>
- Тип: Акумулятор: Li-Pol
- Напруга: 22.2 В
- Ємність: 1850 мАч
- Токовіддача: 130 C
- Корпус: М'який
- Коннектор: XT60
- Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Розміри: 90,5x34x34,5 мм
- Вага: 215 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.215 г |
| Висота | 34.5 мм |
| Довжина | 90.5 мм |
| Ємність акумулятору | 1850 мА/год |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ширина | 34 мм |
| Тип | Акумулятор |
| Тип силового роз'єму | XT60 |
| Напруга акумулятору | 14.8 В |
| Напруга акумулятора | 14.8 В |
- Ціна: 3 575 ₴
