
Акумулятор Li-Ion 18650 Keeppower 3200мАг 8А MicroUSB (з захистом) 2 шт(VS)
1 089 ₴
- В наявності
- Код: 2722377911311(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор Li-Ion 18650 Keeppower 3200мАг 8А MicroUSB (з захистом) 2 шт(VS)
Акумулятор Li-Ion 18650 Keeppower 3200мАч 8А MicroUSB (з захистом) 2 шт
Характеристики:- Виробник: Keeppower
- Тип: Li -ion
- Ємність: 3100 мАч
- Напруга: 3,7 В
- Конфігурація: 1S1P
- Многопелюстковий: Ні
- Токовіддача: 2,5 C (8 А тривало, 12 А імпульсно)
- Струм заряду: 0,35 C
- Корпус: Жорсткий (18650) < li>Додаткові опції: Вбудований зарядний пристрій MicroUSB
- Коннектор: Ні
- Акумулятор - 2 шт (у кейсі)
- Кабель USB-MicroUSB - 1 шт
- Інструкція - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keeppower |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 49 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 70.0 |
| Ширина | 18.7 см |
| Довжина: | 18.7 см |
| Основні | |
| Тип | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 089 ₴






