
Акумулятор для керованої моделі Dinogy G2.0 Li-Pol 5000 мАг 22.2 В 6S Bullet 6mm 80C(VS)
9 735 ₴
- В наявності
- Код: 2722857296983(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для керованої моделі Dinogy G2.0 Li-Pol 5000 мАг 22.2 В 6S Bullet 6mm 80C(VS)
Комплектація:- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 783 г |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 167 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 49 мм |
| Тип | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 735 ₴
