Регулятор живлення бортової електроніки HOBBYWING UBEC 3A(VS)
Регулятор живлення бортової електроніки Hobbywing UBEC-3A.
Характеристики:- Вихідна напруга: 5V/3A, 6V/3A (регулюється)
- Вихідний струм: 3 А
- Вхідна напруга: 5.5-26 В (2-6S Li-Pol, 5-18 cells NiMH)
- Розмір: 43х17х7 мм < li>Вага: 11 г
- Модуль живлення - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hobbywing |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 11 г |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 17 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип | Модуль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 627 ₴


