
Модуль GPS Radiolink TS100 Mini M8N(VS)
2 090 ₴
- В наявності
- Код: 2722271367856(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модуль GPS Radiolink TS100 Mini M8N(VS)
Модуль GPS Radiolink TS100 Mini M8N
Характеристики:- Коннектор: Micro JST-GH 1.25 6P
- Напруга живлення: 5 В
- Інтерфейс приймача ДПС: UART
- Інтерфейс компасу: I2C
- Приймач - 1 шт
- Коннектор: Micro JST-GH 1.25 6P
- Напруга живлення: 5 В
- Інтерфейс приймача ДПС: UART
- Інтерфейс компасу: I2C
- Приймач - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RadioLink Electronics |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 22.7 г |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 30.2 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 32.4 мм |
| Тип | Приймач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 090 ₴
