
Колонка дитяча CLICK "Децибілка" портативна 3Вт (лимон) (VS)
1 067 ₴
- В наявності
- Код: 2722623318161(VS)
Колонка дитяча CLICK "Децибілка" портативна 3Вт (лимон) (VS)
Маленькі портативні дитячі BlueTooth-колонки Click - милі фрукти, що тішать улюблену музику. Де завгодно і будь-коли! Портативна колоночка напрочуд компактна, настільки, що її можна сплутати з брелоком для ключів. Але при цьому вона здатна видавати гучний та чистий звук. Просто візьми веселого лимончика із собою в рюкзак, на кермо велосипеда, просто зачепивши на одяг чи повісивши на ремінці на зап'ястя. Заявленої потужності в 3Вт вистачить як для прослуховування у приміщенні, займаючись домашніми справами, так і на вулиці у галасливій компанії. Для охочих поринути в музику з головою беремо відразу дві колонки Click, включаємо, на одній натискаємо двічі кнопку включення і ... отримуємо дивовижний стереозвук! Колонка підтримує сучасний стандарт Bluetooth V5.0, що дозволяє підняти якість звучання на зовсім новий рівень! А ємного літієвого акумулятора вистачить на кілька годин безперервного відтворення. Крім того, колонка оснащена роз'ємом MicroUSB і зарядити її можна за 1-1,5 години від будь-якого адаптера для смартфона або мобільної батареї (PowerBank), при цьому її не обов'язково тримати вимкненою. Так що хвилюватися про те, що колонка розрядиться в самий невідповідний момент - немає причин. Крім музики, колонку можна використовувати як бездротову кнопку управління відтворенням для плеєра і знімка для фотокамери. Фотографуючись з друзями просто натисніть на кнопку включення і загальне селфі готове! Перемикання між режимами - подвійним натисканням кнопки включення. Окремої уваги варто можливість використання колонки як гарнітури для дзвінків. Вбудований в колонку мікрофон дуже чуйний і дозволяє розмовляти з другом коли руки зайняті, а колонка знаходиться на столі. >Тепер можна купити дитячі портативні колонки Сlick "Децибілка" в Україні з офіційною гарантією.
Особливості:- Українською мовою розмовляє лише оригінальний CLICK
- Звук CLICK: сильний і чистий
- "Децибілка" маленька та гучна
- Підтримка стереозвуку з двома колонками
- Функції для сучасних дітей
- Функція віддаленої селфі-кнопки
- Працює як HandsFree
- Керування плеєром: плей / пауза, гучність
- Сучасний Bluetooth 5.0
- Працює від акумулятора до 6 годин
- Може безперервно працювати під час зарядки
- Матеріал софт тач
- Дизайн для дітей
- Розроблено та озвучено в Україні >
- Тип: колонка портативна
- Потужність динаміка: 3 Вт
- Діапазон частот: 20 Гц - 20 КГц
- КНІ: ˂ 1%
- Ставлення сигнал/шум: ≥ 80 дБ
- Динамік: 4Ω 3 Вт Ø36 мм
- Підключення : Bluetooth V5.0
- Частота радіоканалу: 2,402-2,48 ГГц
- Потужність радіомодуля: -0,69 дБм (0,853 мВт)
- Живлення: Акумулятор Li-ion 3,7 В 400 мАч
- Знімний акумулятор: Ні
- Розміри моделі: 48х48х56 мм
- Вага моделі: 68,8 г
- Колонка - 1 шт
- Кабель USB-MicroUSB - 1 шт
- Інструкція - 1 шт
- Пристрій із підтримкою передачі звуку по BlueTooth AptX - 1 шт
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Click |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 20 Гц |
| Особливості | Функція гучного зв'язку, Підключення до ПК |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 3 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Формат акустики | Моно |
| Чутливість | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 56 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 68.8 г |
| Довжина: | 48 см |
- Ціна: 1 067 ₴






