
Акумулятор для керованої моделі Dinogy G2.0 Li-Pol 3300 мАг 22.2 В 6S T-Plug 80C(VS)
6 435 ₴
- В наявності
- Код: 2722619754645(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для керованої моделі Dinogy G2.0 Li-Pol 3300 мАг 22.2 В 6S T-Plug 80C(VS)
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Тип хімії: LIP (літій-полімер)
- Ємність: 3300 мАч
- Напруга: 22.2 В
- Конфігурація: 6S1P
- Токовіддача: 80 C
- Струм заряду: 5 C
- Корпус : М'який
- Формфактор комірки: Призматичний
- Коннектор: XT60
- Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Підключення акумулятора: Розпаяний конектор
- Розміри: 13,8x4,4x4,7 см
- Вага: 585 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 585 г |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 138 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 44 мм |
| Тип | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 435 ₴
