
Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Li-Pol 6000 мАг 22.2 В 66x44x163 мм T-Plug 30C(VS)
8 140 ₴
- В наявності
- Код: 2711392182516(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Li-Pol 6000 мАг 22.2 В 66x44x163 мм T-Plug 30C(VS)
Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Li-Pol 6000 мАг 22.2 В 66x44x163 мм T-Plug
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol < li>Ємність: 6000 мАч
- Напруга: 22,2 В
- Токовіддача: 30 C
- Корпус: М'який
- Коннектор: T -Plug
- Розміри: 66x44x163 мм
- Вага: 958 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 22.2 В
- Ємність: 6000 мАг
- Струмовіддача: 30 C
- Корпус: М'який
- Конектор: T-Plug
- Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Розміри: 66x44x163 мм
- Вес: 958 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 958 г |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 163 мм |
| Ємність акумулятору | 6000 мА/год |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ширина | 44 мм |
| Тип | Акумулятор |
| Тип силового роз'єму | T-plug |
| Напруга акумулятору | 22.2 В |
| Напруга акумулятора | 22.2 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 140 ₴
