
Акумулятор для керованої моделі Dinogy G2.0 Li-Pol 2200 мАг 14.8 В 4S T-Plug 80C(VS)
2 860 ₴
- В наявності
- Код: 2722767759639(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для керованої моделі Dinogy G2.0 Li-Pol 2200 мАг 14.8 В 4S T-Plug 80C(VS)
Характеристики:- Виробник: Dinogy
- Тип: Li-Pol
- Ємність: 2200 мАч
- Напруга: 14,8 В
- Конфігурація: 4S1P
- Многопелюстковий: Ні
- Токовіддача: 80 C
- Струм заряду: 5 C
- Корпус: М'який
- Коннектор: T-Plug
- Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Розміри: 110x35x34 мм
- Вага: 258 г
- Акумулятор - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 258 г |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 35 мм |
| Тип | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 860 ₴
