
Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Li-Pol 2800 мАг 7.4 В 94x43x17 мм JST-XH 25C(VS)
1 574,10 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2722995975641(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Li-Pol 2800 мАг 7.4 В 94x43x17 мм JST-XH 25C(VS)
Акумулятор для керованої моделі Dinogy Li-Pol 2800 мАг 7.4 В 94x43x17 мм JST-XH
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol < li>Ємність: 2800 мАч
- Напруга: 7,4 В
- Конфігурація: 2S
- Токовіддача: 25 C
- Струм заряду: 5 C
- Корпус: М'який
- Коннектор: JST-XH
- Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Розміри: 94x43x17 мм
- Вага: 137 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
- Тип: Акумулятор Li-Pol< /li>
- Напруга: 7.4 В
- Ємність: 2800 мАг
- Струмовіддача: 25 C
- Корпус: М'який
- Конектор: JST-XH
- Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Розміри: 94x43x17 мм
- Вес: 137 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 137 г |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 94 мм |
| Ємність акумулятору | 2800 мА/год |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ширина | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип силового роз'єму | JST-XH |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 574,10 ₴
