
Сріблясті Жіночий наручний годинник у подарунковій коробочці годинник для дівчат у коробці срібло (VS)
470 ₴
- Немає в наявності
- Код: 387+К(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сріблясті Жіночий наручний годинник у подарунковій коробочці годинник для дівчат у коробці срібло (VS)

Сріблясті жіночі наручний годинник Rosefield у подарунковій коробочці | Модний годинник для дівчат в коробці срібло, кварцові
src="https://images.ua.prom.st/3241862862_w640_h2048_j4.jpg?" fresh=1&PIMAGE_ID=3241862862" style="width:250px;height:250px"/>
Свойства:< /p>
КОРОБКА ВХОДИТЬ У КОМПЛЕКТ;
Механізм: кварцовий (на батарейці - входить в комплект); h3> Ремінець: ПУ шкіра;
Діаметр циферблата: 3,8 см; ="text-align:center">Загальна довжина: 24 см;
Ширина ремінця: 2 см;
>Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стать | Жіноча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 г |
| Діаметр | 38 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Сріблястий жіночий наручний годинник Rosefield у подарунковій коробочці <unk> Модний годинник для дівчат у коробці срібло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴








