-19%

Шкіряний чоловічий клатч портмоне гаманець для чоловіків(VS)
1 600 ₴
1 299 ₴
- В наявності
- Код: 962(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряний чоловічий клатч портмоне гаманець для чоловіків(VS)

Шкіряний чоловічий клатч портмоне MD Collection Туреччина. Багатофункціональний гаманець для чоловіків люкс
Характеристики:
Матеріал: натуральна м'яка шкіра люкс якості;
Виробник: Туреччина;
Довжина: 11 см;
Висота: 14,5 см;
Товщина: 2,5 см;
Відділення для паспорта старого зразка (книжки), а також вміщуються водійські права старого зразка;
Місткий і багатофункціональний, але водночас компактний;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 200 г |
| Довжина | 140 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Шкіряний чоловічий клатч портмоне MD Collection Туреччина. Багатофункціональний гаманець для чоловіків люкс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴









