
Шкіряний Жіночий міні гаманець клатч маленький портмоне натуральна шкіра чорний (VS)
1 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 982(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шкіряний Жіночий міні гаманець клатч маленький портмоне натуральна шкіра чорний (VS)

Шкіряний жіночий міні гаманець клатч, маленький портмоне натуральна шкіра чорний
Характеристики:
Матеріал: натуральна турецька шкіра люкс якості;
Металева фурнітура;
h3> Ширина: 9 см;
Товщина: 2 см;
< h3 Увага! Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою . Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Шкіряний жіночий мінігаманець клатч, маленький портмоне натуральна шкіра чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴







