
Жіноча сумочка на плече чорна міні сумка для дівчат(VS)
1 100 ₴
899 ₴
- В наявності
- Код: 1484(VS)
Жіноча сумочка на плече чорна міні сумка для дівчат(VS)

Жіноча сумочка на плече стиль Луї Вітон чорна, міні сумка для дівчат
Характеристики:
- Матеріал: високоякісна турецька еко-шкіра;
- Фурнітура: метал;
- Плечовий ремінь у комплекті: тканинний широкий; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 23 см; Висота: 14 см; Ширина на основі: 9 см; zhenskie-sumochki-klatchi" target="_blank"> Переглянути весь асортимент жіночих сумочок
Відправляємо Новою Поштою та Укрпоштою щодня, крім неділі. Ми намагаємося завжди максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється на нашому складі на брак.
Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Оплата при отриманні
Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам і допоможе з вибором
Чому купують саме у нас?🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері

👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумочка на плече стиль Луї Вітон чорна, мінісумка для дівчат |
- Ціна: 899 ₴








