Чоловіча сумка барсетка із натуральної шкіри чорна сумка-планшетка плетена (VS)

Якісна чоловіча сумка барсетка з натуральної шкіри чорна сумка-планшетка
ВІДЕОГЛЯД
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Імітація плетіння;
Висота: 27 см;< /h3> Ширина: 24 см;
Товщина: 2,5 см;
Якісно прострочена, є необроблені зрізи, де видно, що це дійсно натуральна шкіра;
">
">
Оплата та доставка
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 270 мм |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 600 г |
| Глибина | 25 см |
| Стать | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴










