-14%

Чоловіча сумка для документів А4 офісна сумка велика (VS)
1 800 ₴
1 549 ₴
- В наявності
- Код: 1614С(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка для документів А4 офісна сумка велика (VS)

Чоловічий діловий портфель для документів, офісна сумка формат А4 стиль Луї Вітон клітинка Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 41 см; Ширина на основі: 10 см; Висота: 31 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 310 мм |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 100 мм |
| Виробник | SRC |
| Колір | Зелений |
| Тип | Портфель |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Да |
| Довжина: | 410 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 549 ₴








