-21%

Шкіряний чоловічий гаманець портмоне із затискачем Крокодил чоловічий портмоне на кнопці(VS)
1 700 ₴
1 349 ₴
- В наявності
- Код: 933КН(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряний чоловічий гаманець портмоне із затискачем Крокодил чоловічий портмоне на кнопці(VS)

Кожаний чоловічий гаманець портмоне з затискачем люкс Лакоста Крокоділ, чоловічий портмоне на кнопці Lacoste
Характерики:
Матеріал: натуральна м'яка шкіра люкс якості;
Фірмування логотипа;
Закривається на кнопку.
Висота: 10 см;
Довжина: 12 см;
Товщина: 1,5 см;
Монениця всередині;
Металічний зажим для купюр;
Відокремлення для сим-карт або карт пам’ яті;
УВАГА! Ціна визначена тільки за гаманець, якщо вам потрібна подарункова дерев'яна коробка як на фото, обов'язково впорядковуйте це при оформленні замовлення (вартість коробки 165 грн);
Оплата і доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відсилаємо Нової Пощой, УкріПощой. Відправка замовлень зроблена максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Методи сплати: Промооплата, плата за приватну виплату, платежу (ОПЛАТА ПОЛУЧЕНІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 150 г |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Шкіряний чоловічий гаманець портмоне з затискачем люкс Лакоста Крокодил, чоловіче портмоне на кнопці Lacoste |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴








