
Чоловічий шкіряний гаманець з тисненням чорний портмоне з натуральної шкіри (VS)
1 450 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1388М(VS)
Чоловічий шкіряний гаманець з тисненням чорний портмоне з натуральної шкіри (VS)

Матеріал: натуральна шкіра преміум якості;
Тиснення логотипу;
Ширина: 9,5 см;
Висота : 12 см;
Товщина: 2 см;
Оплата та доставка< Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Податковий платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ). Вам допоможе. Телефонуйте нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. У нас великий вибір жіночих і чоловічих сумок та аксесуарів, переходьте на наш сайт.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Довжина | 12 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний гаманець із тисненням чорний у коробці. Якісне портмоне з натуральної шкіри |
- Ціна: 1 450 ₴






