Шкіряний чоловічий гаманець портмоне (VS)

Шкіряний чоловічий гаманець портмоне Lacoste люкс якість
Характеристики:
Матеріал: натуральна м'яка шкіра люкс якості;
Фірмове тиснення логотипу;
< h3 style="text-align:center">Закривається на кнопку;Багатофункціональний та місткий
Висота: 10,5 см; Довжина: 12,5 см;
Товщина 3 см ;
Відділення для сім-карт або карт пам'яті;
Оплата та доставкаЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері

👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 150 г |
| Довжина | 125 мм |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 105 мм |
| Виробник | SRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴









