
Жіноча міні сумочка клатч лакова чорна рептилія Маленька сумка зміїна лакована(VS)
1 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1617(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Жіноча міні сумочка клатч лакова чорна рептилія Маленька сумка зміїна лакована(VS)

Жіноча міні сумочка клатч лакова рептилія YSL чорна, маленька зміїна сумка лакована Характеристики: Матеріал: лакова екошкіра преміум якості; Добре тримає форму; Довжина: 23 см; Ширина на основі: 7,5 см; Висота: 15 см; Ремінець: ланцюжок+вставка з екошкіри; Якісна металічна фурнітура.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 75 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка клатч лакова рептилія YSL чорна, маленька сумка зміїна лакована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴







