
Жіноча сумочка овальна рептилія сумка на плече напівкругла крокодил лакова (VS)
1 100 ₴
879 ₴
- В наявності
- Код: 1588(VS)
Жіноча сумочка овальна рептилія сумка на плече напівкругла крокодил лакова (VS)

Характеристики:
-
Матеріал: високоякісна та м'яка еко шкіра;
-
Плечовий ремінь у комплекті;
-
Висота: 20 см;
-
Ширина: 17 см;
-
Глибина: 8 см; h3>
Вартості:
-
Морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
-
М'який та еластичний матеріал, що добре тримає форму;
Товар повністю відповідає фото, при необхідності відправимо Вам живі фото товару на Viber. ;

Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (докладніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)


&n ="ck-list-horizontal__text">
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Модна жіноча сумочка овальна рептилія, сумка на плече напівкругла крокодил лакова |
- Ціна: 879 ₴







