
Великий Жіночий шкіряний клатч гаманець чорний з натуральної шкіри на 2 відділи (VS)
1 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 959-2(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Великий Жіночий шкіряний клатч гаманець чорний з натуральної шкіри на 2 відділи (VS)

Великий жіночий шкіряний клатч гаманець у стилі Gucci Гучі чорний з натуральної шкіри на 2 відділи
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра преміум якості;
Тиснення логотипу;
Довжина: 20 см;
Висота: 11 см;
Товщина: 4,5 см;
2 окремі відділення на блискавці;
Всередині підклад виключно з натуральної шкіри, без дешевого поліестеру та плащової тканини, що ще раз підкреслює високу якість клатчу
Ремінець на руку на карабіні в комплекті;< /h3> Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 45 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий шкіряний клатч гаманець у стилі Gucci Гучі чорний із натуральної шкіри |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴





