Чоловічий гаманець клатч чорний барсетка (VS)

Чоловічий клатч стиль Гуччі чорний, великий гаманець барсетка GucciХарактеристики: Матеріал: якісна екошкіра; Фірмова фурнітура з гравіюванням; Довжина: 22 см; Ширина: 14 см; Товщина: 4 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 500 г |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 40 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 140 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий гаманець клатч-стиль Гуччі чорний, барсетка Gucci |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 430 ₴









