
Великий чоловічий шкіряний клатч портмоне з ручкою Гаманець з натуральної шкіри (VS)
1 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 977(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Великий чоловічий шкіряний клатч портмоне з ручкою Гаманець з натуральної шкіри (VS)

Характеристики:
Матеріал: високоякісна натуральна шкіра (флотар);
Довжина: 21,5 см;
Ширина: 12,5 см; Товщина: 3 см;
Всередині підкладка виключно з натуральної шкіри , без дешевого поліестеру та плащової тканини, що ще раз підкреслює високу якість клатчу
Ремінець на руку на карабіні в комплекті;
Оплата та доставкаЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері

👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 250 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Довжина | 215 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 125 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Великий чоловічий шкіряний клатч портмоне з ручкою. Гаманець із натуральної шкіри |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴








