
Сумка на плече з широким ремінцем з поліефірного шнура плетена (VS)
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 7777(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка на плече з широким ремінцем з поліефірного шнура плетена (VS)

Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 90 мм |
| Виробник | SRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴









