Маленький рюкзачок дитячий бананка міні рюкзак для дівчаток чорний(VS)

Маленький дитячий рюкзачок бананка, міні рюкзак для дівчаток чорний
Характеристики:
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА РОЗМІРИ, РЮКЗАК МІНІ
Матеріал: екокжа (м'яка);
Ширина: 17 см;
Висота: 20 см;
Глибина на основі: 9 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 450 г |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 9 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 17 см |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Маленький дитячий рюкзачок бананка, мінірюк для дівчаток чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴










