
Чоловічий шкіряний гаманець клатч чорний чоловічий портмоне натуральна шкіра(VS)
1 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 852(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чоловічий шкіряний гаманець клатч чорний чоловічий портмоне натуральна шкіра(VS)

Чоловічий шкіряний гаманець клатч чорний у стилі Mont Blank, чоловіче портмоне натуральна шкіра Монт Бланк
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра люкс якості;
Виробник: Туреччина;
Фірмове тиснення логотипа;
Висота: 14 см;
Ширина: 9,5 см;
Товщина: 3 см;
Є розкладний файл формату А5 (для документа);
Є відділення для паспорта або загран паспорта (книжечка), водійських прав старого зразка;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 150 г |
| Довжина | 140 мм |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний гаманець клатч чорний люкс копія Calvin Klein, чоловіче портмоне натуральна шкіра Кельвін Кляйн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴









