
Чоловіча бананка сумка на груди кроссбоді месенджер шкіра рептилія чорна барсетка нагрудна шкіряна (VS)
1 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1027(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чоловіча бананка сумка на груди кроссбоді месенджер шкіра рептилія чорна барсетка нагрудна шкіряна (VS)

Чоловіча бананка сумка на груди кросбоді месенджер шкіра рептилія, чорна барсетка нагрудна шкіряна
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Металева фурнітура;
Висота: 29 см;
Ширина: 15,5 см;
Глибина: 6 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Воловья шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Виробник | SRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴








