Чоловіча сумка планшет плетена сумка для чоловіків еко шкіра(VS)

Чоловіча сумка планшет плетена, сумка-планшет для чоловіків еко шкіра
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра;
Ширина: 28 см;
Ширина на основі: 2 см;
Висота: 30 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 мм |
| Виробник | SRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴










