
Чоловіча сумка на груди екошкіра сумка-слінг для чоловіків по Луї Вітон месенджер крос-боді(VS)
1 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 976(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чоловіча сумка на груди екошкіра сумка-слінг для чоловіків по Луї Вітон месенджер крос-боді(VS)

Стильна чоловіча сумка на груди екошкіри, сумка-слінг для чоловіків по Луї Вітон месенджер крос-боді
Характеристики:
Матеріал: високоякісна екошкіра + канва;
Плечовий ремінь регулюється.
Оплата та доставка
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep Buluo |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴









