Маленька сумка для дівчини еко шкіра Жіноча міні сумочка клатч стьобана(VS)

Маленька сумка для дівчини еко шкіра, модна та стильна жіноча міні сумочка клатч стьобана
Зручна та модна повсякденна жіноча міні сумочка, ідеально підійде для того, щоб Ви могли звільнити кишені та скласти всю дрібницю в одну сумочку.
Характеристики
Матеріал: Екошкіра (м'яка);
Довжина : 17 см;
Висота: 18 см; ="ck-header">Ширина на основі: 8 см;
Довжина плечового ременя: 120 см (регулюється в меншу сторону);

Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Податковий платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання по товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Дзвоніть нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. /plugins/insert_button/images/product.png"/>
У нас великий вибір жіночих бананок та сумочок, переходьте в каталог.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴













