
Чоловіча сумка планшетка Крокодил чорна через плече сумка-планшет еко шкіра під рептилію(VS)
550 ₴
- Немає в наявності
- Код: 175(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чоловіча сумка планшетка Крокодил чорна через плече сумка-планшет еко шкіра під рептилію(VS)

Чоловіча сумка планшетка Крокодил чорна через плече , сумка-планшет еко шкіра під рептилію
Храктеристики :
Матеріал: екокжа;
Довжина: 26 см;
Висота: 28 см;
Глибина основи: 7 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою , Укрпоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴





