-17%

Міська Чоловіча сумка на плече велика та містка дорожня сумка для ручної поклажі з ручкою (VS)
1 500 ₴
1 249 ₴
- В наявності
- Код: 1587(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міська Чоловіча сумка на плече велика та містка дорожня сумка для ручної поклажі з ручкою (VS)

Міська чоловіча сумка на плече, велика та містка дорожня сумка для ручної поклажі з ручкою
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості;
Довжина: 42 см;
Ширина за основою: 21 см;
Висота: 25 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Якісна металева фурнітура.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 210 мм |
| Виробник | SRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴









