
Міська сумка для чоловіків та жінок повсякденна сумка для міста спортивна сумка для залу(VS)
1 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 729(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Міська сумка для чоловіків та жінок повсякденна сумка для міста спортивна сумка для залу(VS)

Стильна міська сумка для чоловіків і жінок, повсякденна сумка для міста, спортивна сумка для зали
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості;
Довжина: 38 см;
Ширина за основою: 14 см;
Висота: 28 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Екошкіра |
| Тип призначення | Стильна міська сумка для чоловіків і жінок, повсякденна сумка для міста, спортивна сумка для залу |
| Візерунки та принти | Клітка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴









