-20%

Жіноча замшева сумка формат А4 мішок рептилія чорна(VS)
1 500 ₴
1 199 ₴
- В наявності
- Код: 1414(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча замшева сумка формат А4 мішок рептилія чорна(VS)

Велика жіноча сумка замшева формат А4 мішок рептилія чорна Характеристики: Вміщує папку А4; Матеріал: натуральна замша + екошкіра преміум якості (тримає форму); Довгий плечовий ремінь на карабінах у комплекті; Максимальна довжина плечового ременя: 120 см; Висота: 36 см; Довжина: 31 см; Ширина основи: 14 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Торба |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 140 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Велика жіноча замшева сумка формат А4 мішок рептилія чорна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴









