-15%

Чоловічий гаманець портмоне на магнітах Туреччина(VS)
1 300 ₴
1 099 ₴
- В наявності
- Код: 963(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий гаманець портмоне на магнітах Туреччина(VS)

Чоловічий шкіряний гаманець портмоне на магнітах MD люкс якість
Характеристики
Матеріал: Натуральна шкіра люкс якості; Висота: 10 см;
Довжина: 12 см;
Товщина: 2,5 см;
На магнітах;
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Податковий платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ). Вам допоможе. Телефонуйте нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. У нас великий вибір жіночих і чоловічих сумок та аксесуарів, переходьте на наш сайт.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MD |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 150 г |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний гаманець портмоне на магнітах MD люкс якість Туреччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴










